Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi
Kočičí útulek
Velmi děkujeme našim sponzorům
a Vám všem, kteří nám pomáháte



Připravujeme umísťovací výstavu
20.10.2013 v Kongresovém centru Praha 4
od 10  do 17 hodin

Jako každý rok připravujeme i letos umísťovací výstavu opuštěných koček, tentokrát již patnáctou. Jejím cílem je najít pro kočičky z útulků nový domov, a také pro ně a i pro kočky v ulicích získat finanční či materiální podporu od sponzorů a od návštěvníků. Opět se nám podařilo pro výstavu zajistit stejné prostory jako v minulých letech, za což velice děkujeme pracovníkům Kongresového Centra (dříve Palác kultury, Praha 4)

Pro návštěvníky:

Tentokrát je vstupné formou finančního příspěvku 25 Kč vhozených do zapečetěné sbírkové kasičky (schválené MHMP a pořádané pod dohledem obecního úřadu Prahy 4). Vzhledem ke specifičnosti našeho zaměření je úhrada veškeré veterinární péče a léků největším problémem, dotkl se nás samozřejmě i neustálý růst cen benzínu a energií.
Pokud chcete výstavu navštívit ve společnosti Vašeho zvířecího miláčka, pak podmínkou je nekonfliknost a také je nutné mít u sebe platný očkovací průkaz s povrzenou vakcinací.

Kromě kočiček bude na místě také :

  • chovatelský obchůdek
  • dobročinný bazárek, do kterého v tuto chvíli sháníme “zboží” s kočičí tematikou. Proběhne zde také prodej knížek o kočkách, výprodej přenosek a dalších chovatelských potřeb ... (můžete zaslat poštou) 

Chcete nám s výstavou pomoci ?

 

Uvítáme dobrovolníky, kteří nám v sobotu dopoledne pomohou s přípravou výstavy a v neděli odpoledne s jejím úklidem. Bližší info : 603225948.

 

Také budeme rádi, když budete moci v okolí svého bydliště ( v obchodě s chovatelskými potřebami, u veterináře, na zastávce...) vylepit plakátek, nebo na Vašich webových stránkách umístit náš banner.

    Bannery:

umistovaci_vystava

<a href="http://www.kocici-utulek.cz/?p=p_298" target="_new">

<img src="http://www.kocici-utulek.cz/vystava/banner01.gif" border="0" alt="umistovaci_vystava" >

</a>

 

Plakáty:

http://www.kocici-utulek.cz/vystava/kocky-A4-bv_1.pdf

http://www.kocici-utulek.cz/vystava/kocky-A4-cb.pdf

 

 

 

Další materiály ke stažení:

http://www.kocici-utulek.cz/vystava/

 

 

Pro vystavovatele:

Podmínkou účasti zvířat na výstavě je zejména vakcinace. Dospělá zvířata musí být vykastrována. Na místě také bude veterinář, který bude zvířata na výstavu přijímat a zkontroluje jejich zdravotní stav.
Bližší informace o možnosti účasti Vašich svěřenců na naší výstavě Vám sdělí paní Petra Soběslavská na telefonním čísle 603 225 948.

!!! POZOR !!!

!!! Není možné přinést na výstavu zvíře jež nebylo přihlášeno !!!

!!! Nepřihlášenému zvířeti nebude umožněn vstup do objektu !!!

 
designed by Panavis & Panadela | contents ©2020 | powered by Quick.Cart