Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi
Kočičí útulek
Velmi děkujeme našim sponzorům
a Vám všem, kteří nám pomáháteOdpověď na otevřený dopis paní Janišové z PSOZ :

Dobrý den,

přípravy na výstavu jsou v plném proudu a to je vše, co mohu k “vývoji situace” kolem ní paní Janišové odpovědět.

Výstavy se účastní 12 útulků a depozit z celé ČR. Téměř všechny náklady s tím spojené, jako je například pronájem sálu, odvoz klecí apod, hradí naše Sdružení, nicméně sami všechnu práci nezvládneme. Proto je podmínkou účasti na výstavě spolupráce zúčastněných útulků dle jejich možností. Ne každý zvládne třeba stavět klece, nebo vytřít výstavní sál, takže od PSOZ jsme očekávali alespoň umístění pozvánky na výstavu na jeho webových stránkách. Bohužel nám však paní Janišová, ani nikdo z tak velké organizace, jakou je Pražský spolek ochránců zvířat, s organizací celé akce nepomohl vůbec v ničem.

Zájemců o účast na výstavě je mnohem víc, než dovolují prostory, které jsme schopni zajistit a zaplatit. Věřte, že bychom byli moc rádi, kdybychom mohli na výstavu vzít úplně všechny opuštěné kočky, které potřebují najít nové domovy.

Jak píše paní Janišová, není její povinností výstavu jakkoli podporovat o proto její rozhodnutí sebrat kočkám z výstavních klecí záchodky a mističky na krmení  respektujeme, i když nám připadá v rozporu s její sebeprezentací “zachránkyně koček”.

Na závěr bych chtěla Pražskému spolku ochránců zvířat popřát, aby jím plánovaná jarní výstava byla co nejúspěšnější – a z této anonce plyne, že jejich akci alespoň takovou drobností, jakou je zveřejnění pozvánky na webu rádi podpoříme, protože nám jde o to, aby co nejvíce koček našlo nový domov bez ohledu na to, v péči jaké organizace se zrovna nacházejí. O čemž svědčí i to, že pořádáme na naše náklady nedělní výstavu pro útulky z celého Česka.

Srdečně zveme všechny zájemce i diváky a samozřejmě i dobrolníky na sobotní pomoc.

Petra Soběslavská 

 

 
designed by Panavis & Panadela | contents ©2020 | powered by Quick.Cart